15 darmowych narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych dla początkujących w 2022 r.

Konieczność pisania kodów od góry do dołu dla każdej aplikacji mobilnej jest niepokojąca i wymaga wiele zadań. Korzystanie z bezpłatnych narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych sprawia, że ​​proces jest prosty i mniej żmudny.

Dzięki ponad 5 milionom aplikacji na platformy Android, iOS i Windows twórcy aplikacji z przyjemnością mają do dyspozycji bezpłatne narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych.

Wraz z ciągłym rozwojem technologii wraz z rosnącą dostępnością opcji rozszerzania i uczenia maszynowego w celu zapewnienia dodatkowych warstw informacji i komunikacji w usługach cyfrowych, rozwój aplikacji odnotował w ostatnim czasie gwałtowny wzrost liczby użytkowników. Na .

W tym kontekście bardziej cenne staje się zrozumienie, dlaczego na rynku dostępne są bezpłatne narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych dla początkujących.

Ten artykuł zawiera szczegółowy opis szerokiej gamy bezpłatnych narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych, które pomogą Ci stworzyć wybraną aplikację.

Narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych mają na celu pomoc w tworzeniu wszelkiego rodzaju aplikacji mobilnych. Są one dwojakiego rodzaju: natywne narzędzia do programowania mobilnego i wieloplatformowe narzędzia do programowania mobilnego.

Natywne narzędzia do programowania mobilnego mogą pomóc w tworzeniu wyspecjalizowanych aplikacji, które działają z łatwością i wysoką jakością oraz mogą korzystać ze wszystkich funkcji na wyznaczonej platformie.

Z drugiej strony, wieloplatformowe narzędzia do programowania mobilnego umożliwiają tworzenie ogólnej aplikacji dla wielu platform jednocześnie, znacznie obniżając koszty i czas potrzebny do stworzenia aplikacji, ale wiąże się to z kompromisem.

Oczywiście, że tak. To jest uproszczenie w szczytowym momencie. Dla początkujących korzystanie z bezpłatnych narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych sprawia, że ​​proces tworzenia aplikacji jest płynny, ponieważ otrzymujesz wsparcie od każdego narzędzia do tworzenia aplikacji.

Nasza lista darmowych narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych dla początkujących została starannie dobrana i wymieniona losowo w przypadkowej kolejności.

#1 Appy Ciasto

Appy Pie to narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych, które pozwala tworzyć własne aplikacje bez konieczności kodowania. Dostępnych jest wiele opcji i narzędzi, które są łatwe w użyciu do tworzenia potrzebnej aplikacji.

Proces jest stosunkowo prosty i obejmuje wybór projektu i personalizację go, dodanie potrzebnych funkcji, a następnie opublikowanie go w Google Play i Apple AppStore.

Zastosowany interfejs to prosty system typu „przeciągnij i upuść”, który pozwala na dodawanie funkcji takich jak chatboty, sztuczna inteligencja, rozszerzona czy wirtualna rzeczywistość. Aby pomóc w rozwoju, udostępniono platformę edukacyjną i zestaw filmów szkoleniowych, które pomogą Ci w prowadzeniu.

Tworzona aplikacja może zaspokoić niemal każdą potrzebę biznesową, na przykład dla małej firmy, restauracji, nieruchomości, a nawet aplikacji radiowej.

Appy Pie oferuje rozwiązania biznesowe dla wszystkich skal i budżetów. Platforma, która stała się niekwestionowanym liderem w dziedzinie tworzenia aplikacji mobilnych, rozszerzyła swój zakres o wiele równie łatwych w obsłudze produktów.

Po utworzeniu aplikacji możesz ją rozpowszechniać w sklepach Google Play i Apple App.

Funkcje

Automatyzacja

Integracja z chatbotem

Integracja AI

Szkolenie i wsparcie

Edytor przeciągnij i upuść

CZYTAJ też: Jak zarabiać na oglądaniu filmów Hallmark. Zdobądź ponad 1,000 USD na film

#2 Twórca Zoho

Twórca Zoho to narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych o niskim kodzie, które umożliwia użytkownikom samodzielne tworzenie niestandardowych aplikacji przy minimalnym doświadczeniu w kodowaniu. Intuicyjny interfejs typu „przeciągnij i upuść” umożliwia programistom i użytkownikom biznesowym tworzenie aplikacji internetowych i mobilnych, które z łatwością spełniają wszystkie ich unikalne wymagania.

Oprogramowanie jest przeznaczone dla firm, które chcą uprościć i zautomatyzować zadania, takie jak tworzenie aplikacji do takich funkcji, jak na przykład zarządzanie sprzedażą, zarządzanie zamówieniami, zarządzanie wydarzeniami, logistyka lub śledzenie rekrutacji.

W Zoho możesz budować aplikacje wieloplatformowe, od prostych dzienników połączeń po złożone systemy ERP, które integrują się z istniejącym procesem.

Jednak niezależnie od tego, co chcesz zrobić, możesz całkowicie dostosować go tak, jak chcesz. Zoho Creator zawiera edytor typu „przeciągnij i upuść”, który pomaga tworzyć aplikację z poziomu jednego pulpitu nawigacyjnego.

Chociaż początkowo program Zoho Creator jest skierowany do firm, które chcą tworzyć aplikacje dostosowane do konkretnych potrzeb w swojej firmie, Zoho Creator może być również używany do tworzenia aplikacji dla szerszego rynku.

Co więcej, możesz zintegrować dane z innych aplikacji, zwiększając ich użyteczność. Potencjalne integracje obejmują inne aplikacje Zoho, Paypal, Twilio, Google Workspace i Quickbooks.

Funkcje

Automatyzacja

Integracja AI

Współpraca

#3 Arkusz aplikacji

Arkusz aplikacji to kolejne narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych, które pozwala tworzyć aplikacje na zamówienie dla Twojej firmy, bez konieczności pisania lub tworzenia kodu.

Kierując się własnymi danymi przechowywanymi w chmurze w formacie arkusza kalkulacyjnego, możesz wybrać szablon, aby obejść żądane opcje i funkcje przed wdrożeniem aplikacji.

Łatwo integrować dane z wielu źródeł, nie tylko z Arkuszy i formularzy Google, Excela z Microsoft 365, a nawet SalesForce. Alternatywnie możesz importować arkusze kalkulacyjne zapisane w Dropbox lub OneDrive albo bezpośrednio z MySQL lub SQL Server.

Oprócz tego możesz dodać funkcje, takie jak GPS i mapy, przechwytywanie obrazu, skanowanie kodu, przechwytywanie podpisów, wykresy i powiadomienia e-mail.

Nie ma opłat za tworzenie aplikacji ani ograniczeń czasowych, a w proces może być zaangażowanych maksymalnie dziesięciu użytkowników. Po wdrożeniu cena zależy od aktywnego użytkownika miesięcznie.

Funkcje

Dane wejściowe arkusza kalkulacyjnego

Elastyczny projekt

Dostosowywanie aplikacji

Formatowanie warunkowe

GPS i mapy

Wdrażanie aplikacji

Obsługa wielu platform

Integracja danych

ZOBACZ TEŻ: Ponad 10 wydajnych aplikacji, takich jak szczęśliwy dzień w 2022 r. – Wygraj ponownie!

#4 Kolego

Buddy pozwala na płynne, oparte na zmianach wdrożenia podczas tworzenia aplikacji mobilnych. Dzięki wykorzystaniu wstępnie skonfigurowanych akcji i usług znacznie ułatwia automatyzację wdrażania aplikacji.

Jeśli więc szukasz narzędzia, które bez wysiłku zbuduje, przetestuje, podpisze i opublikuje Twoją aplikację na Androida, Buddy jest idealnym wyborem

Funkcje

Ponad 100+ akcji

Intuicyjny i przejrzysty interfejs użytkownika/UX

Dedykowane akcje na Androida: React Native, Ionic, Flutter i więcej

Integracje z AWS, Google, DigitalOcean, Azure, WordPress

Wsparcie dla wszystkich popularnych języków i menedżerów zadań

#5

Appian pomaga organizacjom w szybkim tworzeniu aplikacji i przepływów pracy za pomocą platformy automatyzacji o niskim kodzie. Łącząc ludzi, technologie i dane w jednym przepływie pracy, Appian może pomóc firmom zmaksymalizować ich zasoby i poprawić wyniki biznesowe.

Wiele największych organizacji na świecie korzysta z aplikacji Appian w celu poprawy obsługi klienta, osiągnięcia doskonałości operacyjnej oraz uproszczenia globalnego zarządzania ryzykiem i zgodności z przepisami.

Głównym celem oprogramowania Appian do tworzenia aplikacji są aplikacje korporacyjne dla biznesu, optymalizujące procesy za pomocą procesów motoryzacyjnych i sztucznej inteligencji, w celu prezentowania danych firmy w użyteczny i znaczący sposób.

Ponadto dzięki orkiestracji danych z wielu źródeł można ujednolicić informacje, aby zapewnić realne możliwości wglądu we wszystko, od procesów zarządzania, po przepływy pracy i operacje.

Po zakończeniu projekt można zapisać jako aplikację internetową lub natywną aplikację na Androida i iOS, zgodnie z wymaganiami. Dalsze zmiany można wprowadzać na bieżąco bez powodowania przestojów.

Funkcje

Automatyzacja

Edytor wizualny

Współpraca

Automatyczne powiadomienie

Projektant integracji

Zaangażowanie w sprawę

#6 Kobitoń

Kolejnym na naszej liście narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych jest Kobiton. Kobitoń umożliwia ciągłe testowanie i rozwój urządzeń mobilnych/IoT w rzeczywistość.

Zapobiega również błędom przed wysłaniem kodu do testowania, udoskonala swoją aplikację mobilną lub witrynę dzięki automatyzacji testów funkcjonalnych, wydajnościowych i wizualnych, rozwiązuje problemy przed wydaniem na produkcję oraz szybko wdraża i uruchamia testy dzięki płynnej integracji CI/CD, aby zapewnić Twojemu urządzeniu mobilnemu app strzał niesamowitych.

Funkcje

Testowanie na rzeczywistym urządzeniu

Zarządzanie laboratorium urządzenia

Automatyzacja bez skryptów

Elastyczna chmura testowa

Zoptymalizowana wydajność

Bogate dzienniki testowe

# 7

JAMF to narzędzie, które umożliwia łączenie, zarządzanie i ochronę aplikacji mobilnych Apple, produktów i zasobów firmowych w chmurze bez konieczności dotykania urządzenia.

Urządzenie z aplikacją mobilną dla produktów Apple ma trzy poziomy; jamf Pro, jamf Now i jamf Szkoła, jamf Connect i jamf Protect

Funkcje

Umożliwia bezproblemową konfigurację Wi-Fi, kalendarza umów e-mail.

To rozwiązanie umożliwia zarządzanie poprawkami dla systemów iOS, iPadOS i macOS.

Umożliwia skonfigurowanie VPN z niestandardowymi profilami.

Oferuje wsparcie przez e-mail i czat.

#8 Appery.io

Appery jest uznanym dostawcą aplikacji do tworzenia aplikacji, oferującym platformę do tworzenia aplikacji dla przedsiębiorstw do tworzenia własnych aplikacji. Tworzenie aplikacji jest tak proste, jak korzystanie z interfejsu przeciągania i upuszczania oraz wybieranie źródeł danych, a także używanie HTML 5 i JavaScript zgodnie z wymaganiami.

Celem jest szybkie rozpoczęcie tworzenia aplikacji w celu szybszego i tańszego procesu rozwoju. Proces może zająć zaledwie tydzień, w którym Appery skonfiguruje instalację, konfigurację, integrację, testowanie i szkolenie w celu jego ukończenia.

Oprócz wydłużenia czasu realizacji Appery pozwala również skupić się na rozszerzalności, dzięki czemu te same aplikacje można łatwo modyfikować i nie wymagają znacznego czasu opracowywania.

Zbudowany na otwartej platformie Appery pozwala na tworzenie wielu aplikacji na tej samej podstawie zgodnie z potrzebami, aby zmniejszyć potrzebę replikacji w rozwijających się aplikacjach.

Zapewniając również, że konfiguracje można zmieniać, a nie zależeć od wcześniej istniejących ustawień, umożliwia elastyczny rozwój aplikacji zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa.

W Appery nie ma stałych opłat, więc musisz skontaktować się z firmą, aby uzyskać więcej informacji na temat wyceny.

Funkcje

Baza danych

Kod serwera

Bezpieczny serwer proxy

Ekspresowe API

Aktywne powiadomienie

# 9 React Native

Opracowany przez Społeczność Facebooka, React Native to wieloplatformowy framework oparty na technologii JavaScript. Umożliwia programistom tworzenie ulepszonych i podobnych do natywnych aplikacji przy użyciu jednej bazy kodu. Celem tego frameworka jest budowanie najwyższej klasy środowiska aplikacji natywnych przy użyciu JavaScript i React.

React Native umożliwia szybkie tworzenie, wdrażanie procesów tworzenia aplikacji mobilnych.

Aplikacje, takie jak Instagram, tesla, Airbnb, skype i amazon prime, są tworzone przy użyciu natywnych aplikacji React.

Funkcje

Nienaganna wydajność

Komponenty wielokrotnego użytku

Integracja z wtyczkami innych firm

#10 Rama7

Framework7 to narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych, które umożliwia programistom tworzenie aplikacji na Androida, iOS i na komputery stacjonarne z natywnym wyglądem i działaniem.

Jest łatwy w użyciu i nauce. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, to biegła znajomość HTML, CSS i JavaScript.

Framework7 zapewnia również dodatkową obsługę Vue.js, React native i Svelte. Bardzo atrakcyjną cechą Framework7 jest oszałamiający zestaw elementów interfejsu użytkownika, które zapewnia. Należą do nich takie funkcje, jak wyskakujące okienko, arkusz działań, widok listy, siatka układu, panele boczne i kilka innych najczęściej używanych.

Funkcje

Bogaty ekosystem z ikonami, wtyczkami i szablonami

Jest również doskonałym narzędziem do prototypowania

Łatwy w dostosowywaniu i utrzymaniu

# 11 Flutter

Flutter to doskonały wybór do tworzenia aplikacji mobilnych. Dzięki zastosowaniu biblioteki graficznej 2D o nazwie skia wizualne aspekty aplikacji mobilnych zostają wyniesione na wyższy poziom.

W przeciwieństwie do innych narzędzi aplikacji mobilnych, kody Flutter są napisane w języku dart i mogą być ponownie wykorzystywane do nadchodzących zadań.

Funkcje

Szybszy rozwój

Cross-platformy

Atrakcyjne i interaktywne wizualizacje

Natywny jak wydajność

#12 Alpha w dowolnym miejscu

Alpha Anywhere to zorientowane na bazę danych narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji, które może tworzyć internetowe i hybrydowe aplikacje mobilne, które działają nawet w trybie offline. Robi to, pomagając programistom w równoległym tworzeniu elementów klienta i zaplecza.

Alpha Anywhere ma własny silnik bazy danych, ale zawiera również sterowniki dla zaplecza, w tym Microsoft SQL Server, Access, Excel, MySQL, Oracle i DB2. W przypadku baz danych SQL możesz pozwolić programowi SQL Genie na wygenerowanie kodu dla operacji CRUD lub samodzielnie zagłębić się i edytować instrukcję SQL.

Wsparcie Alpha dla operacji offline w aplikacjach mobilnych HTML5 upraszcza tworzenie logiki rozwiązywania konfliktów danych, więc nie jest to tylko przypadek ostatnich wygranych.

Alfa Wszędzie z Alpha Software kosztuje 995 USD rocznie w przypadku środowiska przeznaczonego tylko do tworzenia oprogramowania lub 4,995 USD rocznie w przypadku podstawowego, samodzielnego systemu do budowania i wdrażania.

Funkcje

Kompleksowy dostęp do danych z zaplecza.

Wybór języka po stronie serwera.

Zaawansowana integracja i transformacja danych.

Solidne zabezpieczenia aplikacji mobilnych.

Wbudowana struktura bezpieczeństwa.

W pełni zintegrowany komponent logowania/wylogowania.

Szyfrowanie danych z obsługą HMAC i SSL

#13 Każdy krajobraz

EachScape to zunifikowany, oparty na chmurze edytor typu „przeciągnij i upuść” dla natywnych aplikacji iOS i Android, a także aplikacji internetowych HTML5. To może wydawać się dziwną kombinacją, ale działa dobrze. Ponadto EachScape obejmuje usługi zaplecza mobilnego dla aplikacji, które tworzysz za pomocą swojej platformy, podgląd w Internecie dla wszystkich aplikacji i usługę budowania online.

Architektura, która pozwala EachScape na budowanie aplikacji na iOS, Androida i HTML5 z edytora typu „przeciągnij i upuść” (Cloud Studio), zależy od bloków i modułów, a także układów i działań.

Pod maską EachScape zaimplementował zestaw klas w Objective-C i Swift dla iOS, Java dla Androida i JavaScript dla aplikacji internetowych, które odpowiadają reklamom, przyciskom, kontenerom, kontrolkom, łącznikom danych, wprowadzaniu danych, HTML, obrazom, mapy, media, nawigacja, symbole zastępcze, zdalne zapytania RESTful, sieci społecznościowe i tekst.

Zaawansowani programiści mogą budować nowe bloki i moduły dla EachScape, aby rozszerzyć jego możliwości, korzystając z jego zestawów SDK.

Każdy krajobraz można rozpocząć za darmo, ale koszty są oparte na zużyciu, gdy jesteś gotowy do publikacji.

Funkcje

Posiadaj swój kod źródłowy

Drag & Drop

Menedżer powiadomień push

Platforma korporacyjna

Menedżer danych

CMS w chmurze

#14 MATY BPM

MATS to niskokodowy kreator aplikacji BPM z szybkim środowiskiem projektowym typu „przeciągnij i upuść”. Ma silne możliwości modelowania i automatyzacji procesów, a także projektantów interfejsu użytkownika i formularzy, które zapewniają responsywne wrażenia użytkownika.

Może również tworzyć aplikacje mobilne na iOS i Androida, tworzyć raporty i analizy w czasie rzeczywistym oraz integrować się ze starszymi systemami i usługami, takimi jak Microsoft Dynamics, Oracle, Salesforce i SAP. MATS można wdrożyć w bezpiecznej chmurze lub lokalnie.

MatyMiękkie oferuje MATS BPM po zmiennym koszcie w oparciu o użytkowników, wykorzystanie lub współdzielenie nagród lub po stałej, wynegocjowanej stawce za użytkowanie w całym przedsiębiorstwie.

Funkcje

Zaawansowane funkcje administratora. …

Jednokrotne logowanie (SSO)…

Integracja z istniejącymi systemami oprogramowania. …

z istniejącymi systemami oprogramowania. … Raporty i analizy. …

Wydajność dla dużych baz użytkowników. …

Mierniki wydajności procesu. …

Współpraca.

#15 Dalekiego zasięgu

Daleki zasięg to natywne narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych. Składa się z komponentów, takich jak nawigacja, karty, widoki formularzy i polecenia, i wymaga instalacji serwera LongRange.

Cechy:

Działa jako natywna aplikacja bardzo szybko i z niezwykłą niezawodnością

Twórz natywne aplikacje mobilne używając tylko RPG/CL z DDS

Zapewnia infrastrukturę dla aplikacji.

Rozwijaj się przy obecnym poziomie wiedzy programistycznej

Programowanie bez znajomości języka JavaScript, HTML lub CSS CSS

Musisz raz napisać i wdrożyć na urządzeniach mobilnych Apple i Android

Korzystaj z funkcji urządzenia mobilnego, takich jak GPS, aparat, dźwięk, SMS itp.

Automatycznie przesyłaj aktualizacje aplikacji na urządzenia mobilne

Obniż koszty utrzymania i rozbudowy aplikacji mobilnych

Wnioski

Wybór narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych spośród wielu opcji dostępnych na rynku jest trudny, tylko wtedy, gdy nie jesteś w pełni świadomy swoich wymagań i kluczowych funkcji każdego narzędzia do tworzenia aplikacji.

Tak więc, zanim wyruszysz w poszukiwaniu najlepszego narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych dla swojego projektu, stwórz zestaw swoich wymagań i porównaj go z funkcjami narzędzi.

Referencje

– 20 najlepszych mobilnych narzędzi programistycznych: przegląd

– 25 najlepszych narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych z ich kluczowymi funkcjami

Polecamy również

5 najlepszych praktyk i przykładów tworzenia aplikacji WooCommerce na Androida - Knowband Blog

1. Prosta nawigacja, ale wykrywalna

Różnice między projektowaniem na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne są tak wyraźne, jak kreda i ser. Chociaż używamy podobnych metod w obu przypadkach, wymagają one od nas innego podejścia. Szczególnie jeśli chodzi o aplikacje natywne, które wymagają dużo lepszego wykorzystania możliwości urządzenia niż responsywne strony internetowe. Jeśli chodzi o tworzenie aplikacji mobilnej , jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, a oto niektóre z moich zaleceń. Wyjaśniłem 5 najważniejszych praktyk i przykładów, których należy przestrzegać podczas tworzenia aplikacji WooCommerce na Androida.

Aplikacja musi być wyposażona w funkcje, które ułatwią każdemu zakupy. Każda faza Twojej aplikacji WooCommerce na Androida, od strony docelowej do strony kasy, jest skrupulatnie konfigurowana i sprawdzana przez profesjonalnych programistów aplikacji. Produkty można filtrować według płci, rozmiaru, ceny, koloru i innych czynników, a także sortować według powszechnych, najważniejszych, najniższej ceny i tak dalej. Mobile Strona produktu, koszyk, wyszukiwarka i każda część aplikacji powinna mieć wyraźne wezwania do działania.

Aplikacja Shoppinger WooCommerce na Androida

1. Konstrukcja bez bałaganu

Pozbądź się nadmiaru. Pozbycie się czegoś w mobilnym projekcie, które nie jest całkowicie wymagane, zwiększyłoby zrozumienie. Jedna podstawowa akcja na ekranie to dobra zasada. Spraw, aby strona produktu była imponująca, ale nie dodawaj dodatkowych. Można ominąć bariery logowania. Zamiast wymuszać wczesną rejestrację, powoli zbieraj dane. Możesz zaoferować opcję logowania społecznościowego, szybką rejestrację z minimalnymi szczegółami, takimi jak adres e-mail i numer kontaktowy, logowanie mobilne za pomocą OTP lub opcję logowania odciskiem palca w aplikacji WooCommerce na Androida.

Aplikacja mobilna Taj Class Cosmetics WooCommerce

2. Zaprojektuj go pod kątem wyszukiwania głosowego

W Google wyszukiwanie głosowe jest już popularne. Wyszukiwanie głosowe, znane również jako wyszukiwanie głosowe, to metoda wyszukiwania, w której mowa ludzka jest najbardziej naturalnym kanałem wejściowym. Dzięki włączeniu głosu do istniejących witryn internetowych i aplikacji mobilnych firmy eCommerce mogą wykorzystać rosnący rynek usług głosowych, zachowując jednocześnie pełną kontrolę nad swoimi danymi i doświadczeniem klienta. Kreator aplikacji WooCommerce na Androida można dostosować do wyszukiwania głosowego.

Declutter Shop WooCommerce Android App

3. Utwórz mapę treści i przepływ użytkownika

Praca nad badaniami i projektami są ze sobą nierozerwalnie związane. Na przykład programiści mogą szybko szkicować przepływy użytkowników na podstawie swoich badań i zrozumienia. Uwaga, rozpoczęcie od prototypu pomoże ci lepiej zrozumieć wrażenia użytkownika między treścią a działaniem. Jasne wezwanie do działania i uporządkowana nawigacja odgrywają kluczową rolę w procesie tworzenia aplikacji. Niektórzy twórcy aplikacji mobilnych WooCoomerce zapewniają swobodę dostosowywania.

Aplikacja mobilna NeWorld Anime WooCommerce

4. Czat na żywo zapewnia przewagę nad konkurencją

Firmy nieustannie poszukują tanich opcji obsługi klienta. Jednym z nich jest niewątpliwie rozmowa na żywo. Narzędzia do czatu na żywo są stosunkowo niedrogie w konfiguracji i zawierają mnóstwo dodatkowych funkcji, które czynią je doskonałym środkiem komunikacji. Spójrz na tę aplikację opracowaną tutaj na platformie WooCommerce. Wdrożyli obsługę czatu na żywo WhatsApp. Obsługa klienta w czasie rzeczywistym i możliwość odpowiadania na kilka zapytań jednocześnie oszczędzają czas, wysiłek i pieniądze.

Aplikacja mobilna Kevajo WooCommerce (1 tys. Pobrań na Playstore)

Zapewniamy stałe wsparcie

Dowiedz się, zanim sfinalizujesz WooCommerce Mobile App Builder!

Kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przed zakupem wtyczki WooCommerce Mobile App Builder i jak działa KnowBand Mobile App Builder dla nich

Jakie wersje Androida i iOS obsługuje to oprogramowanie? Czy interfejs użytkownika aplikacji mobilnej jest zgodny z poprzednimi wersjami?

Kreator aplikacji WooCommerce na Androida firmy KnowBand jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami Androida, począwszy od Androida 4.2 (Jelly Beans), a skończywszy na Androidzie 8.0. (Oreo). Twórca oprogramowania jest również zgodny z systemem iOS i działa na iPhone’ach 4 i nowszych.

Jaki jest poziom trudności instalacji aplikacji? Odpowiedź to tylko 3 proste kroki:

W module Mobile App Builder są tylko trzy podstawowe kroki:

Kup i zainstaluj naszą płatną wersję modułu na swojej stronie internetowej. Utwórz formularz wymagań wstępnych ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi aplikacji. Prześlij pliki APK / IPA do analizy i publikacji w sklepach Google Play i Apple App Store.

Masz więcej pytań?

Możesz skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów w celu uzyskania wsparcia w zakresie tworzenia aplikacji lub odwiedź witrynę FAQ sekcji aplikacji mobilnej dla lepszego zrozumienia. Jeśli korzystasz z Dokan Marketplace, najlepszym wyborem jest narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce, ponieważ jest ono zgodne z Dokan Marketplace.

Aby zobaczyć, jak to działa w Twoim sklepie, możesz skorzystać z darmowe demodostępne dla aplikacji mobilnych w KnowBand sklep. Kreator aplikacji mobilnych jest dostępny dla WooCommerce, Magento, Magento 2, Opencart, PrestaShop platformy. Przeczytaj to Historie o aplikacji mobilnej WooCommerce zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję. Stworzyliśmy wiele udanych aplikacji mobilnych na różne platformy, a oto teczka.

Jak być może wiesz, Knowband pomaga firmom eCommerce w całym procesie tworzenia strony internetowej, modułów i aplikacji. Nie tylko doradzamy wszystkim stronom w procesie tworzenia aplikacji mobilnych, ale także pośredniczymy między nimi i ograniczamy ryzyko związane z projektami tworzenia aplikacji mobilnych. Aby skorzystać z pomocy naszego proaktywnego zespołu wsparcia, wyślij wiadomość na adres i przez cały czas będzie Cię wspierać.

Inspirujące historie sukcesu!

8 narzędzi do przyspieszenia rozwoju aplikacji na Androida

Czy jesteś ciekawy tworzenia aplikacji na Androida i potężnych narzędzi, z których możesz korzystać? Zapnij pasy i wypróbuj te narzędzia do tworzenia aplikacji na Androida.

Według Statystyka2,6 mln aplikacji mobilnych było dostępnych w sklepie Google Play w grudniu 2021 r. Urządzenia mobilne z systemem Android z czasem zyskują na popularności, a przy pomocy zintegrowanych środowisk programistycznych (IDE) łatwiej jest tworzyć zaawansowane aplikacje.

W czasie pandemii aplikacje mobilne nawiązują relacje z klientami i dostarczają produkty. Zwiększyła świadomość marki dzięki najważniejszym funkcjom, takim jak powiadomienia push i geolokalizacja, aby zatrzymać klientów i przyciągnąć nowych.

Jednak na rynku dostępnych jest kilka aplikacji; konkurencja również rośnie, wymagając wysokiej klasy wydajności. Aby to osiągnąć, trzeba znać najlepsze narzędzia do tworzenia aplikacji na Androida.

Studio Android

Studio Android to oficjalna platforma IDE firmy Google, która udostępnia narzędzia do tworzenia aplikacji na wszystkie urządzenia z systemem Android. Przedstawia wizualny edytor układu, który uruchamia ConstraintLayout, w którym programiści mogą tworzyć złożone układy i wyświetlać je na dowolnym rozmiarze ekranu na różnych urządzeniach.

Oto niektóre z jego funkcji.

Edytor nawigacji

Aktualizacje wtyczek Android Gradle

Usuń nieużywane katalogi Android Studio

Pakiety aplikacji na Androida obsługują teraz aplikację błyskawiczną

IntelliJ IDEA 2018.2.2 Zmiany

Profil sieciowy: sformatowany tekst

Aktualizacja Kotlina 1.3.11

Clang-porządne wsparcie dla C++

Nowy wygląd kreatora projektu

Konfiguracja zadania leniwego

Synchronizacja projektu z jednym wariantem

Synchronizacja projektu z jednym wariantem

Profiler procesora: dane renderowania ramek

Jako oficjalne IDE dla wszystkich aplikacji na Androida, Android Studio wydaje się stale przewyższać wybrane narzędzia dla programistów. Jest to najszybsze narzędzie do tworzenia aplikacji, które pozwala programistom tworzyć złożone układy, zmniejszać rozmiar aplikacji, szybkie emulatory, dostarczać statystyki w czasie rzeczywistym, niestandardowe kompilacje itp.

Microsoft .Net Xamarin

Xamarin jest otwartą, wieloplatformową i dostępną platformą służącą do tworzenia aplikacji przy użyciu C# i .NET. Korzystając z platformy, programiści mogą tworzyć natywne aplikacje na Androida, Windows, macOS, watchOS, tvOS i iOS ze zintegrowanym natywnym dostępem API. INTERNET.

Platforma deweloperska .NET z platformą Xamarin może korzystać z bibliotek i narzędzi zintegrowanych z natywnymi interfejsami API, usługami zaplecza, komponentami itp. Zawiera również kursy wideo, samouczki i dokumentację dotyczącą narzędzi zwiększających produktywność i wstępnie spakowanych bibliotek.

Można opracować natywny interfejs użytkownika i zaprojektować jednolity interfejs użytkownika, wykorzystując akcelerację sprzętową specyficzną dla platformy. Funkcja „napisz raz, uruchom w dowolnym miejscu” ułatwia tworzenie, ponieważ 75% kodu jest odpowiednie dla różnych platform.

Firebase

Firebase może pomóc w skalowaniu i przyspieszeniu rozwoju aplikacji bez zarządzania infrastrukturą. Tworzenie aplikacji dla swojego zaplecza jest łatwe bez zarządzania serwerami, skalowanie w celu obsługi użytkowników i rozwiązywanie typowych problemów z aplikacjami.

Zawiera funkcje takie jak:

Dystrybucja aplikacji

Laboratorium testowe

Monitoring wydajności

Konfiguracja zdalna

Google Analytics

Deweloperzy mogą tworzyć aplikacje i poprawiać jakość przy mniejszym nakładzie pracy i czasu. Łatwiej jest uprościć szkolenie, testowanie, rozwiązywanie problemów, monitorowanie i wdrażanie funkcji. Platforma pomaga naprawiać, ustalać priorytety, wskazywać problemy ze stabilnością i wydajnością.

Genymotion

Urządzenia wirtualne mogą pomóc we wzmocnieniu zespołów Androida i tworzeniu skalowalnych aplikacji. Genymotion to emulator Androida, który umożliwia łatwe testowanie aplikacji wieloplatformowych. Oferuje kompatybilność z testowaniem frameworków na ADB, takich jak Espresso, Appium i Robotic. Narzędzie zawiera również rozwiązania Continuous Integration, takie jak Terraform, Bitrise, CircleCI itp.

Umożliwia programistom dostęp do nieograniczonej liczby urządzeń wirtualnych w celu równoległego testowania i shardingu testowego. Najnowsza wersja obsługuje różne platformy i rozmiary ekranu, a także Alibaba, Azure, Google i AWS. Narzędzie oferuje najlepszą w swojej klasie niezawodność i bezpieczeństwo dla firm, kontrolę infrastruktury przy zerowych wymaganiach konserwacyjnych, dedykowane procesory graficzne dla wybranych urządzeń oraz nieskończoną skalowalność z chmurą.

Posiada takie funkcje jak:

Automatyzuj i oszczędzaj czas na sharding

Testowanie urządzeń i dostosowywanie rozdzielczości lub rozmiaru ekranu

Symulowanie działań i kontekstu użytkownika dla rzeczywistych scenariuszy, sytuacji, wiadomości SMS, lokalizacji, sieci, połączeń i pasma podstawowego.

Urządzenia wirtualne z systemem Android są łatwe w integracji, mają interaktywny dostęp do aplikacji, dedykowane procesory graficzne dla zwiększenia wydajności, przy użyciu interfejsów API i zestawów SDK. Lokalne urządzenia wirtualne symulują możliwe do wyobrażenia scenariusze dla czujników sprzętowych, takich jak wielodotyk, sieć, GPS itp., emulując ponad 3000 konfiguracji wirtualnych urządzeń z systemem Android.

BuildFire

BuildFire to najpotężniejszy system Android i iOS, który nie obciąża kieszeni. Oszczędza czas i nie wymaga kodowania, ponieważ jest wyposażony w intuicyjny i prosty kreator aplikacji. Deweloper SDK służy do tworzenia niestandardowych funkcji i dostosowywania aplikacji.

Kilka aplikacji jest objętych BuildFire, w tym aplikacje do przepływu pracy biznesowej, w pełni niestandardowe aplikacje mobilne, aplikacje organizacji religijnych, aplikacje do komunikacji z pracownikami, aplikacje eCommerce, aplikacje do tworzenia treści, aplikacje fitness, aplikacje do wydarzeń i aplikacje edukacyjne. Deweloper może wybrać szablon, który odpowiada jego wymaganiom, nazwać projekt, rozpocząć budowanie za pomocą edytora „przeciągnij i upuść” i uruchomić aplikację na rynku.

Oferuje programowanie w przedsiębiorstwie przy użyciu niewielkiej ilości kodu i niestandardowe funkcje, łącząc prostotę DIY w celu poprawy jakości aplikacji. Programiści mogą dołączyć do aplikacji rozbudowane funkcjonalności, ułatwiając przygotowanie prototypu.

Gradle

Gradle narzędzie do budowania jest popularne wśród startupów i dużych przedsiębiorstw, aby dostarczać, automatyzować i budować lepsze i szybsze oprogramowanie. Deweloper może rozpocząć kodowanie w Pythonie, C++ lub innych językach programowania, aby tworzyć oprogramowanie przy użyciu bogatego interfejsu API, integracji i podłączania w celu integracji, modelowania i usystematyzowania.

Programowanie może skalować programowanie w poziomie, jednocześnie dbając o buforowanie, kompilację, błyskawiczne kompilacje i najwyższą wydajność. Deweloperzy mogą zainstalować Gradle i rozpocząć programowanie. Zawiera również bezpłatne szkolenia i przewodniki dla początkujących, aby rozpocząć karierę programisty.

Studio Embarcadero RAD

RAD Studio umożliwia programistom tworzenie aplikacji wieloplatformowych przy użyciu jednej bazy kodu. Platforma obsługuje dostarczanie ekranów 4k+ i high DPI dla systemów Android i Windows 11. Do istotnych funkcji tego narzędzia należą:

Obsługa zdalnego pulpitu dla IDE i VCL

Łatwa współpraca zespołowa

Pojedyncza baza kodu pozwalająca na jednokrotny zapis i kompilację wszędzie

IDE obsługuje monitory o wysokiej rozdzielczości i 4K+

Modernizacja aplikacji VCL

Ulepszona obsługa FMX Higg-DPI z ostrzejszymi i czystszymi czcionkami

64-bitowy kompilator ARM dla systemu MacOS

Aktualne interfejsy API WinRT, elementy sterujące interfejsu użytkownika

Szybki bezpośredni dostęp do PostgreSQL, SQL Server, MySQL, SQLite, InterBase, Advantage DB itp.

Opracuj GUI FireMonkey i aplikację serwerową

RAD Server w celu zmniejszenia złożoności wdrażania i budowania aplikacji wielowarstwowych

Narzędzie służy do projektowania, opracowywania, debugowania, wdrażania, współpracy, utrzymywania jakości kodu i rozszerzania środowiska RAD Studio IDE o kilka komponentów.

WyciekCanary

WyciekCanary to doskonałe narzędzie typu open source opracowane przez firmę Square, które wykonuje czasochłonną i trudną pracę polegającą na wykrywaniu wycieków pamięci. Po skonfigurowaniu natychmiast otrzymasz powiadomienia, gdy w Twojej aplikacji wystąpią wycieki pamięci, z bliskim śladem stosu, aby pomóc Ci rozwiązać problem.

LeakCanary został stworzony tak, aby był jak najłatwiejszy w użyciu. Większość aplikacji nie powinna zajmować kilku dodatkowych wierszy w pliku .gradle aplikacji i jeszcze jednego wiersza kodu w klasie Application. Wystarczy włączyć pewne śledzenie wycieków pamięci w projektach.

Aby uzyskać pełne pokrycie, obiekt RefWatcher może prezentować obiekty, które powinny być zebranymi śmieciami .app

Wniosek

Dzięki odpowiedniej ilości narzędzi i zasobów programowanie Androida stało się bardziej ekscytujące i bardziej dostępne. Deweloperzy Androida prosperują jeszcze szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Masz przed sobą ogromne możliwości. Wszystko, czego potrzebujesz, to świetny pomysł, aby rozpocząć swój plan, a Twoja aplikacja będzie następną, która zajmie miejsce w Google Play.

Możesz również przyjrzeć się, jak zbudować aplikację mobilną bez kodowania.

Tags:
Jarosław Kułak
Jarosław Kułak

Leave a Comment