Android 12 do pobrania za darmo

Android 12 do pobrania za darmo pełna wersja po polsku. Najnowszy Android 12 zapewnia jeszcze bardziej osobiste, bezpieczne i bezwysiłkowe wrażenia na naszym urządzeniu. Wyposażony w całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, nowe funkcje prywatności w systemie, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkownika i zapewniają kontrolę, oraz bardziej płynne sposoby na przejście od razu do rozgrywki, a nawet przełączenie się na nowe urządzenie.

Systemm operacyjny, który oferuje dynamiczne funkcje kolorów, które mogą zmienić Twoje wrażenia na podstawie tapety i responsywnego ruchu, który reaguje na dotyk. Nawet widżety zostały odświeżone, a ulubione osoby są zawsze dostępne na ekranie głównym. A dzięki bardziej przestronnemu przeprojektowaniu, optymalizacji kontrastu kolorów i nowym funkcjom pomagającym osobom niedowidzącym, Android 12 został zaprojektowany tak, aby był dostępny dla jeszcze większej liczby użytkowników.

Android 12 zmienia cały interfejs użytkownika, od kształtów, światła i ruchu, po konfigurowalne kolory systemowe, które można dostosować do siebie. Zaprojektowany od nowa, aby był bardziej przestronny i wygodny, jest to nasz najbardziej wyrazisty, dynamiczny i osobisty system operacyjny w historii.

Zmień tapetę na swoim Pixelu, a całe środowisko Androida 12 dopasuje się do siebie. Korzystając z zaawansowanych algorytmów wyodrębniania kolorów, możesz łatwo spersonalizować wygląd całego telefonu, w tym powiadomienia, ustawienia, widżety, a nawet wybrane aplikacje.

Całkowicie nowy widżet konwersacji umieszcza rozmowy z osobami, na których Ci zależy, z przodu i na środku ekranu głównego, dzięki czemu nigdy nie przegapisz czatu z bliskimi. Możesz nawet szybko zobaczyć nieodebrane połączenia, urodziny i nie tylko.

Jak zainstalować Android 12 ? System został zaprojektowany z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Dzięki nowym, łatwym w użyciu, zaawansowanym funkcjom prywatności będziesz mieć spokój, wiedząc, że masz kontrolę nad tym, kto i kiedy może zobaczyć Twoje dane.

W systemie Android 12 możesz zobaczyć, kiedy aplikacja korzysta z mikrofonu lub aparatu dzięki nowemu wskaźnikowi na pasku stanu telefonu. A jeśli nie chcesz, aby żadne aplikacje miały dostęp do mikrofonu lub aparatu, możesz całkowicie wyłączyć te czujniki za pomocą dwóch nowych przełączników w szybkich ustawieniach. Po prostu przestaw przełącznik.

Podczas gdy niektóre aplikacje potrzebują dokładnych informacji o lokalizacji do zadań takich jak nawigacja zakręt po zakręcie, wiele innych potrzebuje jedynie przybliżonej lokalizacji, aby była pomocna. W systemie Android 12 możesz wybrać między udostępnianiem aplikacjom dokładnej lokalizacji lub przybliżonej lokalizacji.

Android 12 do pobrania

sprawia, że ​​wszystko w telefonie jest łatwe i łatwe. Możesz wejść do gry bez konieczności czekania na pełne pobranie, a nawet przenieść swoje dane na nowy telefon z Androidem bez żadnych kłopotów.

Spędzaj mniej czasu na czekaniu, a więcej na graniu. Android 12 pozwala grać podczas pobierania, więc możesz od razu przejść do rozgrywki bez konieczności czekania na zakończenie pobierania.

Możesz także wybrać tryb gry pod kątem wydajności lub żywotności baterii, niezależnie od tego, czy chcesz bogatsze wrażenia z gry, czy dłuższą sesję gry.

Przejście na Androida i wypróbowanie najlepszego dla siebie urządzenia nigdy nie było prostsze. Począwszy od Androida 12 do pobrania plik instalacyjny APK, możesz przenieść wszystkie niezbędne rzeczy, łącząc stary telefon z nowym Androidem za pomocą kabla lub współdzielonego połączenia Wi-Fi. Twoje wspomnienia i dane zostaną przeniesione bez stresu nawet z iPhone.

Jak zainstalować Android 12 Apk na telefonie z Androidem?

Możesz pobrać aplikację, klikając przycisk powyżej, aby rozpocząć pobieranie. Po zakończeniu pobierania plik APK znajduje się w sekcji „Pobieranie” w przeglądarce. Zanim zainstalujesz go na telefonie, musisz upewnić się, że aplikacje innych firm są dozwolone na Twoim urządzeniu. Aby było to możliwe, kroki są w większości takie same, jak poniżej. Otwórz Menu> Ustawienia> Zabezpieczenia> i sprawdź nieznane źródła, aby Twój telefon mógł instalować aplikacje ze źródeł innych niż Sklep Google Play. Po wykonaniu powyższego kroku możesz przejść do „Pobierz” w przeglądarce i dotknąć pobranego pliku. Pojawi się monit instalacji z prośbą o pozwolenie i możesz wykonać kroki instalacji. Po zakończeniu instalacji możesz normalnie korzystać z aplikacji.

Pobierz Android 12 za darmo APK download na telefon, tablet itp.

Znajdowanie i usuwanie plików na Androidzie

Pliki możesz znaleźć zazwyczaj na telefonie, w aplikacji Pliki . Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji Pliki, być może producent urządzenia ma inną aplikację. Dowiedz się, jak uzyskać pomoc dotyczącą konkretnego urządzenia.

Ważne: Niektóre kroki działają tylko w Androidzie 10 i nowszych. Jak sprawdzić wersję Androida

Niektóre z tych czynności wymagają kliknięcia ekranu.

Napisy podczas połączeń są dostępne tylko na telefonach Pixel.

Znajdowanie i otwieranie plików

Otwórz na telefonie aplikację Pliki . Gdzie znajdują się aplikacje. Zostaną wyświetlone pobrane pliki. Aby znaleźć inne pliki, kliknij Menu .

. Aby posortować według nazwy, daty, typu lub rozmiaru, kliknij Więcej Sortuj według. Jeśli nie widzisz opcji „Sortuj według”, kliknij Zmieniono lub Sortuj . Kliknij plik, by go otworzyć.

Usuwanie plików

Otwórz na telefonie aplikację Pliki . Kliknij plik. Kliknij Usuń Usuń. Jeśli nie widzisz ikony Usuń, kliknij Więcej Usuń .

Udostępnianie, drukowanie, zapisywanie na Dysku i inne działania

Udostępnianie plików

Kliknij i przytrzymaj plik. Kliknij Udostępnij .

Wykonywanie innych czynności (takich jak drukowanie czy dodawanie pliku do Dysku Google)

Kliknij plik, by go otworzyć. Więcej opcji znajdziesz w prawym górnym rogu. W razie potrzeby kliknij Więcej .

Znajdowanie muzyki, filmów i innych treści

Pliki takie jak muzyka, filmy czy książki możesz pobierać w różnych aplikacjach. Aby je znaleźć, otwórz aplikację, w której zostały pobrane. Na przykład dowiedz się, jak znaleźć filmy pobrane w aplikacji Filmy i TV Google Play.

Przesyłanie plików na komputer

Gdy telefon jest podłączony do komputera za pomocą kabla USB, pliki z aplikacji Pliki są widoczne w folderze, w którym komputer zapisuje pobrane treści (np. „Pobrane”). Jak przesyłać pliki między komputerem a telefonem.

EMDK dla Android support & pliki do pobrania

Zaprojektowany do użytku z Google Android Studio, EMDK dla systemu Android daje deweloperom kompleksowy zestaw narzędzi do łatwego tworzenia zaawansowanych aplikacji biznesowych dla urządzeń zapewniających przedsiębiorstwu mobilność. Oprogramowanie zawiera:

Biblioteki klas "Android" klasy mobilności Enterprise (takie jak kod kreskowy)

Przykładowe aplikacje z kodem źródłowym

Powiązana dokumentacja

Ekskluzywna technologia Profile Manager w systemie Android Studio IDE zapewnia narzędzie programistyczne oparte na graficznym interfejsie użytkownika, co skutkuje ściślejszym kodem, skrótem czasu/wysiłku rozwojowego i mniejszą liczbą błędów.

Jarosław Kułak
Jarosław Kułak

Leave a Comment