Sprawdź nasze zespoły rekrutacyjne Specifiaction Engineers

RF

jest częścią organizacji Nokia Radio Frequency and Advanced Antennas. Jesteśmy odpowiedzialni za specyfikację, projektowanie, wdrażanie, testowanie i utrzymanie oprogramowania produktów radiowych dla różnych technologii dostępu radiowego, w tym WCDMA, LTE i 5G. Jako grupy dzielimy się na samoorganizujące się zespoły, pracujące w środowisku Agile. Nasze produkty są tworzone głównie w C++ i C na kilku warstwach architektury oprogramowania, w tym zbliżonych do sprzętu, a także na wyższych poziomach abstrakcji. W tej chwili mamy prawie 500 inżynierów pracujących we Wrocławiu i Krakowie. Utrzymujemy bardzo ścisłą współpracę z zakładami w USA, Finlandii, Chinach i Rumunii. Jako organizacja odpowiadamy za integrację naszych produktów w całym cyklu życia produktu, co odbywa się w zautomatyzowanym środowisku Continuous Integration.

Wspólna i jasno określona wizja, otwarta komunikacja i głęboka pasja do innowacji to cechy, które najlepiej opisują nasze środowisko pracy i jego wyjątkową atmosferę. Wierzymy, że są to wartości, które kształtują przyszłość technologii.

Oprogramowanie wspomagające

Powrót do: Git dla Testerów

Lekcja w wersji wideo

Oprogramowanie wspomagające

Jak wspomnieliśmy w opisie tego kursu, będziemy potrzebowali dodatkowego oprogramowania do wizualizacji naszych działań w Git. Czeka Ciebie jeszcze minimum teorii przed agresywnymi praktycznymi działaniami.

Wszyscy, którzy posiadają elementarną wiedzę o języku Python oraz o środowisku PyCharm, mogą pominąć akapity o opisach i od razu przejść do akapitu Git a zainstalowane oprogramowanie

Język Python

Aby było bardzo profesjonalnie napiszemy superprosty kod, który posłuży nam do zobrazowania profesjonalnej pracy z Gitem. Aby tego dokonać potrzebujemy wybrać język programowania.

Nasz wybór padł na język Python.

Jest to jeden z najprostszych a przy tym bardzo potężny język programowania. Świetny wybór aby zacząć naukę programowania od 0 jak i doskonały do profesjonalnych zastosowań. Jeśli chodzi o trudność w uczeniu, to spośród innych popularnych języków, jest uznawany jako najprostszy a przy tym znajduje się na czele stawki najlepiej opłacanych. Chyba lepszej reklamy nie potrzeba

Jarosław Kułak
Jarosław Kułak

Leave a Comment