Pobierz Android Data Recovery 6.4.1 dla Windows

Android Data Recovery to aplikacja do odzyskiwania plików na urządzenie z Androidem. Aplikacja została zaprojektowana w celu umożliwienia szybkiego odzyskiwania danych, takich jak kontakty, wiadomości, historia połączeń, zdjęcia, filmy i inne dokumenty z wszelkiego rodzaju urządzeń z Androidem.

Możesz stracić dane, rootując urządzenie lub przypadkowo usuwając coś. Być może masz problem z przywróceniem ustawień fabrycznych, a może próbowałeś sflashować pamięć ROM lub zrootować urządzenie i nie działało to poprawnie? Bez względu na problem, nie musisz wpadać w panikę, ponieważ ta aplikacja działa dobrze na wszystkich telefonach i tabletach z systemem Android.

Kluczowe funkcje obejmują:

Obsługa wielu opcji odzyskiwania danych, takich jak; odzyskiwanie kontaktów, SMS i historia połączeń itp.

Odzyskaj utracone dane z usuwania, przywracania ustawień fabrycznych, flashowania pamięci ROM lub rootowania.

Przywróć zdjęcia, filmy, archiwa, pliki PDF, pliki Word lub aplikacje.

Podgląd przed odzyskaniem.

Dwie opcje połączenia; przez Wi-Fi lub kabel USB bezpośrednio do komputera.

Reklama

Android Data Recovery obsługuje wielu producentów telefonów z systemem Android, takich jak Samsung, HTC, LG i Motorola. Aplikacja obsługuje również różnych producentów tabletów, w tym Google, Samsung, Asus i Sony.

Android Data Recovery jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi Android, w tym Android 2.3, 3.0, 4.1, 4.3 i Android 4.4.x. i działa w systemie Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista.

Pobierz i zainstaluj nowy Google Launcher i Android 4.4 Kit -Kat

Jedna z dobrych rzeczy w tym Android OS, czy to po prostu uruchom nową wersję Androida Możemy już znaleźć odpowiednie obrazy w sieci, aby móc nimi manipulować i między innymi wyodrębnić zaktualizowane aplikacje, aby zainstalować je na innych terminalach Android.

Tym razem przyniosę ci nowe Google Launcher i Android 4.4 Kit Kat en bezpośrednie pobieranie apk dzięki czemu można go zainstalować w dowolnym terminalu Android.

Jeśli chodzi o minimalną wersję, aby móc zainstalować nowy Google Launcher myślimy, że musi pochodzić z Android 4.0 Od teraz, choć jest to bardzo nowa aplikacja, o której nie ma zbyt wiele informacji, nie wiedziałbym, co powiedzieć, dlatego radzę ją pobrać i wypróbować.

Tak więc nowy Google Launcher i Android 4.4 Kit Kat działa tak, jak powinno, musimy zainstalować lub zaktualizować aplikację usług Google i Szukaj w Google, dlatego spakowałem te trzy aplikacje do skompresowanego pliku możesz pobrać stąd.

Po pobraniu skompresowanego pliku w formacie ZIP rozpakowujemy go i otrzymamy plik potrzebne trzy apk aby poprawnie zainstalować nowy Android 4.4 Kit Kat Launcher.

Aby je zainstalować, wystarczy przejść do ścieżki pobierania z dowolnym plikiem Przeglądarka plików i uruchom je, klikając pliki.

Zalecam pobranie go bezpośrednio z komputera, a następnie przekazanie go do urządzenia, ponieważ wiele osób zgłasza mi, że nie wie jak rozpakować pliki z samego terminala Android.

W następnym poście udostępnię również plik nowa klawiatura Android 4.4 Kit Kat i nowe aplikacje Google w pełni zaktualizowane wszystko skompilowane w jeden skompresowany plik. Aplikacje takie jak nowe wersje Email, Gmail, Kalkulator, DashClock, Kalendarz Google, Galeria zdjęć itp. Więc miej oko na Androidsis jeśli nie chcesz tego przegapić nowe aplikacje Google.

Więcej informacji - Szczegółowe informacje o systemie Android 4.4 KitKat

Ściągnij - Nowy Google Launcher i Android 4.4 Kit Kat

Najlepsze aplikacje do pobrania za darmo – PC, Android i iPhone

Darmowe oprogramowanie jest zarówno jedną z najlepszych i najgorszych rzeczy, jakie mogły zaistnieć w świecie komputerów i urządzeń mobilnych. Wiele darmowych programów zawiera bowiem wirusy, złośliwe i szpiegowskie oprogramowanie, co może prowadzić do awarii urządzenia, kradzieży danych użytkownika lub narażenia go na ataki cyberprzestępców. Na przestrzeni ostatnich miesięcy przygotowałem zestawienie najlepszych bezpiecznych, darmowych programów, pobierając tysiące aplikacji, by wyłonić te, z których warto skorzystać na każdym urządzeniu.

Najpopularniejsze, darmowe do pobrania programy

Microsoft Word: najlepszy edytor tekstu dla użytkowników indywidualnych, uczniów i firm. Opera: Szybka przeglądarka internetowa z wbudowanymi aplikacjami mediów społecznościowych i darmowym VPN Viber: znakomity komunikator głosowy z funkcją połączeń głosowych oraz wideo. Microsoft Excel: najlepszy program do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi. Google Earth: wyjątkowa aplikacja zawierająca szeroki asortyment map i trójwymiarowych obrazów. VLC: odtwarzacz multimediów zdolny pracować z niemal każdym formatem plików wideo. Open Office: pakiet oprogramowania na licencji open source mogący rywalizować nawet z Office 365. Google Chrome: szybka i niepochłaniająca znacznej ilości zasobów systemowych przeglądarka wyposażona w znakomite zabezpieczenia. Adobe PDF Reader: aplikacja umożliwiająca wyświetlanie, wstawianie komentarzy i elektroniczne podpisywanie dokumentów PDF. PowerPoint: program do tworzenia prezentacji zawierający tysiące profesjonalnych szablonów. Minecraft: popularna gra z ponad 100 milionów aktywnych graczy miesięcznie.

Jednym z najtrudniejszych aspektów przygotowywania rankingów oprogramowania jest porównywanie gier z programami biurowymi lub aplikacji edukacyjnych z różnego rodzaju narzędziami. Z tego względu podzieliłem moją listę na kategorie, aby ułatwić znalezienie darmowych programów, które mogą Cię zainteresować.

Najlepsze darmowe aplikacje dla biura i firmy

1. Microsoft Word

Prawdopodobnie zastanawiasz się, jakim cudem na pierwszym miejscu listy darmowych programów znalazł się program udostępniany w ramach subskrypcji. Przyznam, że długo zastanawiałem się nad jego uwzględnieniem, lecz w ostateczności uznałem, że 30-dniowy darmowy okres testowy, w połączeniu z możliwością korzystania z przeglądarkowej i mobilnej wersji Word za darmo, powinien zapewnić aplikacji pozycję na tej liście.

Przewodnik pobierania Word

2. PowerPoint

PowerPoint jest znakomitym narzędziem do tworzenia prezentacji. Program udostępnia setki profesjonalnych szablonów, które można łatwo dostosować za pomocą interfejsu typu „drag and drop” (ang. przeciągnij i upuść). Aplikacja jest dostępna za darmo na urządzeniach Android i iPhone, z możliwością zapisywania prac na darmowym koncie OneDrive, tak by móc z nich później korzystać z dowolnej lokalizacji.

Przewodnik pobierania PowerPoint

3. Excel

Choć wiele firm podejmowało próby stworzenia programu do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi podobnego do Excel, jak dotąd żadna nie sprostała temu wyzwaniu. Podobnie jak w przypadku programów Word i PowerPoint, aplikacja Excel jest dostępna za darmo na systemach Android i iOS, jak również z poziomu przeglądarki internetowej.

Przewodnik pobierania Excel

4. Apache Open Office

Po co kupować pakiet Office 365, skoro można równie dobrze zadowolić się darmowym Open Office na licencji open source, który zawiera programy podobne do Word, Excel i PowerPoint. Wszystkie dostępne w pakiecie programy zebrane zostały w pojedynczym pliku instalatora.

Przewodnik pobierania Open Office

5. Adobe PDF Reader DC

Ten program to więcej niż zwykły czytnik plików PDF. Aplikacja umożliwia bowiem wstawianie komentarzy dla innych osób, wyróżnianie lub edycję tekstu, elektroniczne podpisywanie dokumentów i dodawanie znaków czasu. Osobiście jestem też zwolennikiem stosowanego przez program systemu kart przy otwieraniu większej liczby plików, który przypomina mechanizm działania wielu przeglądarek internetowych. Nie tylko jest to wygodniejszym rozwiązaniem dla użytkownika, ale pochłania również mniejszą ilość zasobów komputera niż programy otwierające odrębne okno dla każdego dokumentu.

Przewodnik pobierania Adobe Reader DC

6. Microsoft Outlook

Outlook oferuje o wiele więcej zastosowań niż zwykły klient poczty e-mail dla firm. Zawiera bowiem szereg narzędzi wspomagających produktywność użytkownika, takich jak kalendarz, listy zadań i inne. Aplikacja skanuje także wiadomości e-mail, usuwając potencjalnie szkodliwe pliki, blokuje złośliwe oprogramowanie i jest także dostępna w wersji Android i iOS. Darmowe konto Outlook udostępnia 15 GB przestrzeni w skrzynce i dodatkowe 5 GB na dysku OneDrive.

Przewodnik pobierania Microsoft Outlook

Najlepsze darmowe aplikacje do multimediów

1. VLC

Jeśli chodzi o odtwarzanie plików wideo, VLC nie ma sobie równych. Ten program na licencji open source pozwala odtwarzać pliki w niemal wszystkich formatach wideo i audio, co eliminuje konieczność wyszukiwania i instalacji odrębnych kodeków. VLC oferuje także funkcję tworzenia list odtwarzania, wyszukiwania napisów, otwierania nierozpakowanych archiwów ZIP, czy odtwarzania plików torrent jeszcze w trakcie pobierania.

Co najważniejsze, odtwarzacz VLC nie obciąża znacząco zasobów systemu, jest łatwy w obsłudze i w 100% darmowy.

Przewodnik pobierania VLC

2. PhotoscapeX

Jeśli szukasz solidnego programu do podstawowej edycji zdjęć, PhotoscapeX stanowi znakomity wybór. Darmowa wersja aplikacji zawiera kompleksowy pakiet narzędzi edycji, które pozwolą doprowadzić do perfekcji każde zdjęcie. Jedną z ciekawszych funkcji programu jest możliwość zbiorczej edycji obrazów przy pomocy pojedynczego kliknięcia. Program zawiera również wbudowany generator GIF-ów i kolaży, a także umożliwia konwersję plików RAW na JPG.

Przewodnik pobierania PhotoscapeX

3. GOM Player

Odtwarzacz GOM Player udostępnia parę interesujących funkcji, które są moim zdaniem naprawdę przydatne. Można skonfigurować go tak, aby zawsze pozostawał na pierwszym planie w przeglądarce, co jest szczególnie przydatne dla osób, które lubią przeglądać strony internetowe podczas oglądania filmów. Aplikacja posiada także filtr przezroczystości i funkcję zdalnego sterowania za pośrednictwem aplikacji na telefonie lub tablecie.

Największą wadą programu są niestety nieustannie wyświetlane nagabywania do zakupu płatnej wersji GOM Player Plus.

Przewodnik pobierania GOM Player

4. Adobe Photoshop

Photoshop to profesjonalny program do edycji zdjęć, który zawiera wszelkie niezbędne narzędzia do retuszowania obrazów, tworzenia broszur i innych materiałów.

Jedynym powodem, dla którego program nie zajął wyższej pozycji na liście jest limit 30 dni na korzystanie z darmowej wersji testowej programu. Niemniej jednak, jeśli pracujesz tylko nad niewielkim projektem, darmowa wersja Photoshop wciąż może być doskonałym rozwiązaniem.

Aby uzyskać więcej informacji na temat darmowej wersji testowej programu, kliknij odnośnik poniżej.

Przewodnik pobierania Adobe Photoshop

5. Video Editor/Windows Movie Maker

Choć Microsoft zaprzestał rozwijania niegdyś popularnego Windows Movie Maker, program został zastąpiony na nowszych systemach Windows ulepszoną wersją, znaną pod nazwą Edytora wideo. Jest to wyjątkowo przydatne narzędzie pozwalające wstawić podkład dźwiękowy, obiekty 3D lub tekst do klipów wideo. Program udostępnia też wiele zabawnych filtrów, które nadadzą unikalnego charakteru dziełom użytkownika.

Przewodnik pobierania Edytora wideo

Najlepsze darmowe przeglądarki

1. Opera

Funkcjonalność przeglądarki Opera spełni wszystkie twoje potrzeby. Działa szybko i obsługuje tysiące rozszerzeń umożliwiających personalizację obsługi. Kładzie duży nacisk na ochronę użytkownika i otwiera wyłącznie bezpieczne witryny, blokując te, które nie maja odpowiednich zabezpieczeń.

Opera wyróżnia się na tle innych przeglądarek przede wszystkim wbudowanymi funkcjami. Facebook Messenger, WhatsApp, Instagram i Pinterest umożliwiają stały kontakt ze znajomymi. Możesz też połączyć się z Twitterem, by przeglądać swoją oś czasu, wysyłać tweety i udostępniać witryny oraz memy na Twitterze bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Operę można pobrać nie tylko na komputer, ale też na telefon. Obie wersje zsynchronizujesz dzięki funkcji Mój Flow. Umożliwia przesyłanie odnośników, plików, zdjęć i adresów URL, które natychmiast stają się dostępne na drugim urządzeniu.

Przeglądarka Opera ma w zestawie darmowy VPN, który łączy się z bezpiecznymi serwerami. Nie przechowuje danych przeglądania i nie ma limitu transferu, więc możesz spokojnie korzystać z prywatnego połączenia w trakcie przeglądania sieci. Przeglądarka posiada też narzędzie blokowania reklam i trackerów, które działa niezależnie od tego czy VPN jest włączony, by stale poprawiać twoją prywatność.

Przewodnik pobierania Opera

2. Chrome

Google Chrome jest najszybszą przeglądarką jaką testowałem, ale to nie o ułamek sekundy szybsze wczytywanie stron czyni ją znakomitym wyborem. Przeglądarka posiada ogromną bibliotekę wtyczek i rozszerzeń, funkcję synchronizacji na wielu urządzeniach, a także najwyższy poziom ochrony danych użytkownika. Od wypełniania formularzy, po dokonywanie płatności w Internecie, Chrome sprawia po prostu, że wszystko jest o wiele łatwiejsze.

Przewodnik pobierania Google Chrome

3. Firefox

Firefox jest bez wątpienia najlepszą na rynku przeglądarką na licencji open source, zwłaszcza od czasu wprowadzenia znaczących ulepszeń w ostatnich paru wersjach. Choć przeglądarka ustępuje nieco Google Chrome pod względem szybkości, różnica między nimi pozostaje mało zauważalna dla przeciętnego użytkownika. Firefox rozwinął też swoją funkcjonalność w zakresie dodatków i wprowadził szereg przydatnych funkcji, umożliwiających zapisanie interesujących stron na później, przesyłanie plików dużego rozmiaru, a nawet wykonywanie zrzutów ekranu bezpośrednio w przeglądarce.

Przewodnik pobierania Mozilla Firefox

Najlepsze darmowe narzędzia komunikacji

1. Viber

Dzięki ponad miliardowi użytkowników Viber jest obecnie jedną największych aplikacji do komunikacji przez Internet. Aplikacja umożliwia wykonywanie darmowych połączeń wideo oraz głosowych do innych użytkowników Viber na całym świecie. Operator przykłada również znaczną wagę do kwestii bezpieczeństwa, szyfrując wszystkie połączenia i wysyłane za jej pośrednictwem wiadomości. Aplikacja Viber w wersji Windows umożliwia swobodne wykonywanie połączeń głosowych i wideo, a także płynne przełączanie ich z komputera na smartfon.

Do korzystania z programu w wersji Windows konieczne jest zainstalowanie aplikacji Viber na urządzeniu Android lub iOS.

Dzięki możliwości wykonywania tanich połączeń międzynarodowych z Viber na telefon, a także komunikacji głosowej i wideo na platformie Windows, Viber wyróżnia się na tle konkurencji.

Przewodnik pobierania Viber

2. WhatsApp

WhatsApp to najpopularniejszy komunikator na całym świecie, który rozszerzył niedawno listę udostępnianych funkcji o wideokonferencje grupowe. W połączeniu z dostępnymi wcześniej funkcjami wiadomości grupowych, wysokiej jakości połączeniami głosowymi oraz wideo, nagrywaniem notatek głosowych i przesyłaniem dużych plików, aplikacja nie pozostawia wiele do życzenia nawet najbardziej wybrednym. Jednym niewielkim słabym punktem w ofercie operatora jest moduł WhatsApp Web, który nie umożliwia wykonywania i odbierania połączeń. Komunikacja za pośrednictwem WhatsApp jest chroniona kompleksowym szyfrowaniem.

Przewodnik pobierania WhatsApp

3. Skype

Skype jest jednym z pierwszych komunikatorów internetowych na rynku i wciąż zalicza się do grona najlepszych. Oprócz możliwości prowadzenia rozmów głosowych i wideo z innymi użytkownikami Skype, komunikator oferuje też opcję wyjątkowo tanich połączeń międzynarodowych ze Skype na telefon. Aplikacja jest zintegrowana z innymi programami Microsoft, takimi jak Word, Excel i PowerPoint, a także udostępnia zbiór narzędzi do użytku osobistego i biznesowego, w tym funkcję Meet Now, pozwalają prowadzić rozmowy i spotkania grupowe.

Przewodnik pobierania Skype

Najlepsze darmowe aplikacje do udostępniania plików

1. uTorrent

Jeśli planujesz pobierać filmy, muzykę, oprogramowanie lub seriale z Internetu, będziesz potrzebować solidnego klienta sieci BitTorrent. uTorrent jest bez wątpienia liderem w tej kategorii, ze względu na niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe, a także możliwość szybkiego pobierania i konwersji plików torrent na docelowe pliki wideo, audio lub aplikacji. Klient uTorrent dostępny jest w dwóch wersjach: klasycznej i uTorrent Web. Niewątpliwą zaletą uTorrent Web jest możliwość oglądania plików wideo jeszcze w trakcie ich pobierania. Za wyjątkiem tej opcji, oba programy są jednak bardzo podobne.

Przewodnik pobierania uTorrent

Najlepsze darmowe programy użytkowe

1. WinZip

Wraz z wprowadzeniem standardu ZSTD, WinZip stał się najszybszym darmowym narzędziem kompresji plików w Internecie. Program posiada znakomitą funkcję wyszukiwania, oferuje możliwość scalania plików PDF, funkcję sterowania w trybie drag-and-drop (ang. przeciągnij i upuść), a także zapisywania archiwów z plikami w chmurze, przesyłania ich na portale społecznościowe lub na różne platformy komunikacyjne.

WinZip obsługuje formaty ZIP, RAR, 7Z, TZ, MIME, ISO i inne.

Przewodnik pobierania WinZip

Najlepsze darmowe aplikacje edukacyjne

1. Google Earth

Google Earth pozwala zwiedzać świat bez wychodzenia z domu. Jest to idealne narzędzie dla uczniów, badaczy i kartografów. Aplikacja zawiera nawet interaktywne gry pomagające dzieciom w nauce geografii.

Umożliwia ona nie tylko oglądanie trójwymiarowych zdjęć słynnych miejsc i obiektów, ale także wirtualne „spacery” ulicami miast i przeglądanie zdjęć satelitarnych, w tym zapierających dech w piersi fotografii gwiazd, Księżyca czy Marsa.

Przewodnik pobierania Google Earth

Najlepsze darmowe aplikacje do konserwacji komputera

1. CCleaner

Jeśli Twój komputer nie działa tak szybko, jak powinien, CCleaner może okazać się znakomitym narzędziem do przywrócenia części lub nawet całości utraconych zasobów i szybkości. Program umożliwia wyczyszczenie rejestru systemowego w celu wyeliminowania nieużywanych lub niekompletnych plików, skanowanie dysku twardego i usuwanie zbędnych danych, a także poprawę bezpieczeństwa i ochronę prywatności poprzez wykasowanie poufnych danych, takich jak hasła, dane kart kredytowych, pliki konfiguracyjne i inne.

Przewodnik pobierania CCleaner

Najlepsze darmowe gry

1. Minecraft

Dzięki ponad 100 milionom użytkowników logujących się do gry każdego miesiąca, Minecraft jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie. Gra pozwala puścić wodze wyobraźni i wznosić dowolnego rodzaju budowle mające chronić graczy przed pojawiającymi się nocą potworami. Osoby, które nie są zainteresowane taką formą zabawy, mogą też uruchomić tryb kreatywny, pozwalający skupić się w całości na przekształcaniu świata gry.

Zajrzyj do naszego przewodnika pobierania, aby dowiedzieć się, jak rozpocząć zabawę w grze za darmo.

Przewodnik pobierania Minecraft

Jarosław Kułak
Jarosław Kułak

Leave a Comment