Niedawno firma Apple wypchnęła IOS na użytkowników iPhone'a  Aktualizacja 14.7 (kompilacja: 18g69). Główne funkcje obejmują nową obsługę banku mocy MagSafe, podcastów i Apple   Niektóre aktualizacje funkcji lub poprawki błędów w muzyce.

Zaktualizowane funkcje obejmują:

1, pełna seria iPhone 12 obsługuje bank zasilania MagSafe;

2. Baza danych „Podcast” może wyświetlać wszystkie programy lub tylko te programy;

3. Aplikacja Home Nowe zarządzanie HomePod Funkcja górnego timera;

4. Do aplikacji „Pogoda” i „Mapy” dodano informacje o jakości powietrza dla Korei, Kanady, Włoch, Francji, Holandii i Hiszpanii.

Jednocześnie naprawiono kilka głównych błędów, w tym:

1.  Apple   Music   W menu nie ma opcji „udostępnij listę odtwarzaczy”;

2. Ścieżka dźwiękowa Dolby   Apple   Music   Bezstratny dźwięk może nieoczekiwanie przestać się odtwarzać;

3.część   iPhone   jedenaście   Informacje o konserwacji baterii, które mogą zniknąć po ponownym uruchomieniu modelu, zostaną ponownie wyświetlone;

4.Podczas pisania wiadomości e-mail monitor brajlowski może wyświetlać nieprawidłowe wiadomości.

Warto wspomnieć, że Apple nie wypuścił tym razem na iPada z iPadOS czternaście przecinek siódmy To pierwsza aktualizacja IOS i iPadOS nie ma zsynchronizowanych aktualizacji po raz pierwszy.

Zaktualizowana wersja systemu w pewnym stopniu realizuje nową aktualizację aplikacji i funkcji, takich jak obsługa powerbanku MagSafe. To nowy produkt wprowadzony przez Apple kilka dni temu. Obecnie opinie na temat oceny rynku są dobre, ponieważ w pewnym stopniu stworzył on wygodniejszą nową formę ładowania telefonu komórkowego. Przewiduje się, że inni producenci Androida pójdą w ślady jednego po drugim.

Ten power bank MagSafe ma szeroki zakres zastosowań. Jego kompaktowy rozmiar może być bezpośrednio absorbowany magnetycznie w obudowie telefonu komórkowego. Telefon komórkowy można naładować po włożeniu go do kieszeni. Możesz także ładować telefon komórkowy podczas grania w gry bez przeszkadzania przez kabel ładujący. Wierzę, że dzięki zaletom powerbanku MagSafe, takim jak niewielkie rozmiary, szerokie możliwości zastosowania, wygodne przenoszenie i brak konieczności używania kabla do ładowania, w przyszłości stopniowo zdobędzie on popularność wśród konsumentów.

Jeśli więc chcesz poznać nowe funkcje aktualizacji, możesz to zrobić teraz. W niedalekiej przyszłości Apple IOS 15 pojawi się zgodnie z planem, a my również udzielimy Ci informacji z pierwszej ręki. Proszę nadal zwracać uwagę na pconline.

Tags:
Jarosław Kułak
Jarosław Kułak

Leave a Comment