Jak pobrać oprogramowanie Samsung Android

Jak pobrać oprogramowanie Samsung Android

Samsung jest południowokoreańska firma, która jest wiodącym producentem smartfonu. Mają szeroką gamę smartfonów w różnych segmentach począwszy od górnej połowie koniec i dolnej. Większość urządzeń Samsung są zasilane przez system operacyjny Android. Android jest pewien zdejmowany który jest oparty na jądrze Linux i są własnością Google. Wzrostu Android zasilany telefony w ogromny sposób rośnie. Android jest, wiodących na świecie mobilny system operacyjny jak większość użytkowników go używać należnego jego open source i są przyjazne dla użytkownika. Google ma zwolniony różnych wersji Androida. Najnowsza wersja systemu android jest 4.4.3 wiem jak Kitkat. Różnych wersji Androida ważne są następujące.

Zwykle Google przewiduje Aktualizacja Android zasilania urządzenia. Prowadzenie różnych wersji systemu android zależy od sprzętu Smartphone. Zwykle Samsung zapewnia wysokiej klasy, koniec średni i niski kończyć Smartphone. Większość wysokiej klasy Smartphone zwykle otrzymuje aktualizacji oprogramowania, które są zróżnicowane od drobnych Firmware Update do wersji Big aktualizacji. Aktualizacje oprogramowania są bardzo ważne, bo będzie naprawić błędy w systemach, poprawia wydajność smartfonu Samsung i to przyniesie istotne ulepszenia Jeśli wersja jest aktualizowana. W Smartphone niektóre android w wersji z określonej wersji oprogramowania oraz baseband mają błędy które skutkuje niską wydajność urządzenia, więc jest to bardzo potrzebne do aktualizacji urządzenia, w celu poprawy wydajności i satiability oprogramowanie telefonu android. To przyniesie różnych akcesoriów do Smartphone i tabletki. Telefon z Androidem na urządzeniach Samsung mogą być zazwyczaj aktualizowane na dwa sposoby, które zostaną omówione później.

Różne są wersje Android

SI NO NAZWA Wersja 1 Android alfa 1.O 2 Android beta 1.1 3 Ciastko 1.5 4 Pączek 1.6 5 Ciastko 2.0-2.1 6 Froyo 2.2 7 Piernik 2.3 - 2.3.7 8 O strukturze plastra miodu 3.0 - 3.2.6 9 Ice Cream Sandwich 4.0 - 4.0.4 10 Jelly Bean 4.1 - 4.3.1 11 Kit Kat 4.4 - 4.4.4

PIĘĆ RZECZY NALEŻY ZROBIĆ PRZED AKTUALIZACJĄ

Tworzenia kopii zapasowych urządzenia. Upewnij się, że urządzenie jest w pełni naładowana. Co najmniej 75% naładowania akumulatora jest wymagane. Najpierw upewnić się, że czy dostępna jest aktualizacja i sprawdzić jej zgodność. Wyjmij kartę SIM i SD w telefonie. Przygotowanie komputera pc i zapewnia, że nie będzie żadnych awarii zasilania i awarii sieci.

RYZYKA ZWIĄZANEGO

To urządzenie nie kopię zapasową, a następnie dane zostaną zastąpione i wszystkie kontakty i aplikacje i inne szczegóły w pamięci urządzenia zostaną utracone. To lepiej do urządzenia kopii zapasowej przed aktualizacją. Upewnij się, że telefon jest w pełni naładowana. Jeśli bateria telefonu jest niższy niż 75% następnie istnieje większa szansa, że bateria będzie dostać pusty podczas aktualizacji i jeśli zdarza się to telefon będzie w stanie zmarły i nie może być pracował lub naprawione ponownie. Sprawdź, czy komputer ma tyle sieci łączności i zasilania, który będzie trwał aż do końca podczas aktualizacji. Jeśli coś jest nie pracował podczas aktualizacji i idzie źle to jest większa szansa, że telefon będzie w państwie żyje i nie mogą być używane ponownie. Karty SD i SIM karta jest usuwana. Jeśli nie, to będzie poważnie wpływają na proces aktualizacji. Nie odłączać urządzenia podczas aktualizacji oprogramowania.

JAK ZAKTUALIZOWAĆ OPROGRAMOWANIE ANDORID DZIAŁAJĄCEJ W URZĄDZENIACH SAMSUNG

Zwykle powiadomienia będzie pokaz na telefon lub tablet, gdy dostępna jest aktualizacja oprogramowania. Ale w niektórych przypadkach to nie pokaże się więc musimy zrobić inny proces w celu sprawdzenia oprogramowania i aktualizacji. Większość ludzi zazwyczaj zaktualizować swój telefon, aby zwiększyć stabilność i wydajność oprogramowania android. Tam są głównie dwa sposoby, w których można zaktualizować oprogramowanie urządzenia Samsung. Po pierwsze, metoda jest aktualizacji oprogramowania telefonu poprzez OTA, który jest również znany jako OTA. Druga metoda jest przy użyciu oprogramowania Samsung Kies, która jest opracowana przez Samsung .itself w celu wykonania aktualizacji na ich urządzeń i zarządzanie urządzeniem.

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA PRZEZ FOTA (OVER THE AIR)

Sprawdź, czy wszystkie aktualizacje jest wyświetlana na pasku powiadomień. Jeśli nie to po pierwsze ustawienie konto Samsung. Następnie zaznacz pole, które jest przedstawienie "check for updates automatycznie". Po tym wykonaj następujące kroki.

Przejdź do Menu > Ustawienia > o telefonie > aktualizacja oprogramowania Jeśli nie podłączonych do połączenia Wi-Fi będzie poproszony, aby podłączyć go. Jak one są stabilne i można pobrać aktualizacje szybciej, zaleca się połączenia Wi-Fi. Jeśli aktualizacje nie są dostępne, a następnie ono wola uwidocznić przekaz podobny "aktualizacje nie są dostępne i urządzenie jest na bieżąco". Jeśli aktualizacje są dostępne dla urządzenia, a następnie ono wola uwidocznić pewien przekaz podobny "aktualizacje oprogramowania są dostępne". Z powiadomienie wiadomości dotknij i wybierz opcję "Pobierz". Wybierz opcję Zainstaluj z ekranu. Ukaże się ekran jak to pokazuje stan pobierania i postęp pobierania. Po instalacji, telefon jest zakończone to uruchomi się ponownie i ukaże się ekran boot, który instaluje nowe pliki systemowe.

Zazwyczaj małe aktualizacje są dokonywane poprzez OTA. Zwykle używane w celu aktualizacji do ich inteligentnych telefonów za pomocą kies Samsung. Większość ludzi używa Samsung kies do aktualizacji swoich telefonów. Czy są dostępne aktualizacje OTA następnie to pojawi się w pasku powiadamiania. Jeśli możemy sprawdzić aktualizacje w telefon nie pokazuje się i to, to nie jest problem jak aktualizacje pojawi się poprzez Samsung kies. Samsung oferuje zwykle drobne firmware'u poprzez OTA. Następnym sposobem aktualizacji oprogramowania telefonu Samsung jest przez przez kies Samsung, która jest opracowana przez Samsung Mobile Division.

JAK ZAKTUALIZOWAĆ OPROGRAMOWANIE SAMSUNG SMARTFONY I TABLETY PC ZA POMOCĄ SAMSUNG KIES OPROGRAMOWANIA

Wszystkie informacje na temat telefonów urządzenie kopia zapasowa. Gdy telefon jest aktualizowana, a następnie zostaną usunięte dane, takie jak dane aplikacji, kontaktów i nie wracają. Upewnij się, że komputer ma tyle zasilania, które będą ważne do końca aktualizacji oprogramowania. Pobierz oprogramowanie Samsung Kies z oficjalnej strony internetowej Samsung electronics i wybierz odpowiednie platformy system operacyjny który komputer jest uruchomiony. Wybierz i Pobierz go do komputera. Uruchom oprogramowanie Kies wybierając go. Podłącz urządzenie, które mają zostać zaktualizowane do komputera za pomocą kabla danych. Upewnij się, że kies rozpoznaje urządzenie i nie model urządzenia jest przedstawienie w lewej górnej części okna programu. Po Kies rozpoznaje urządzenie, komunikat z powiadomieniem pojawi się jak aktualizacja jest dostępna. Przeczytaj tekst i Uwaga na ten trzaskać w górze zawiadomienie przekaz i sprawdzić na pole "Przeczytałem wszystkie powyższe informacje". Odczytu umożliwiają zapisywanie informacji i kliknij przycisk Zezwalanie oszczędności. 10. Kies wola wzdrygnąć się wobec uaktualnić oprogramowanie telefonu z serwerów Samsung zwykle zależy od szybkości połączenia z Internetem. Nie Zamknij wszystkie programy na PC, Zamknij PC lub odłącz urządzenie od komputera Po okresie Kies będzie przeniesienie plików firmware do urządzenia. Upewnij się, że urządzenie nie jest odłączony. Po zakończeniu procesu kliknij opcję OK. Odłącz urządzenie od komputera. Gdy telefon jest odłączony, to gotowy do użycia z nowego oprogramowania.

Jak pobrać sterownik USB dla telefonu Samsung

Sterowniki Samsung USB przyjść wraz z oprogramowaniem Samsung kies. Sterownik USB można łatwo pobrać z oficjalnej strony internetowej Samsung. To oprogramowanie jest opracowany w celu połączenia urządzeń Samsung pc i zarządzać różnych aplikacji. Jest on dostępny w wersji 32 bit i 64-bitowej wersji. Pozwoli to użytkownikom na łączenie ich Smartphone do komputera i wykonać różne zadania i działania. Należy go pobrać z oficjalnej strony Samsung i innych stronach internetowych zawierają złośliwego oprogramowania wraz z oprogramowaniem. Oprogramowanie można pobrać z

Android Auto 8.5 jest oficjalny: możesz teraz pobrać najnowszą stabilną wersję

Kilka dni temu Android Auto 8.5 beta był oficjalny, a teraz stabilna wersja robi to samo. Android Auto 8.5 stabilny Wersja, która dokonała niemożliwego, jest tutaj: zacznij aktywować Coolwalk przynajmniej dla niektórych użytkowników.

Dwa tygodnie po poprzedniej stabilnej aktualizacji 8.4 dostępna jest już wersja Android Auto 8.5. pobierz jako aktualizację z Google Play. Na początku wydaje się, że nie aktywuje Coolwalk bardziej niż wcześniej, to znaczy, jeśli go miałeś, nadal będziesz go mieć. Tak Nie Nie

Android Auto 8.5 jest już dostępny

Nowa wersja Androida Auto. Aplikacja przenosząca aplikacje mobilne na ekran samochodu dociera do tzw wersja 8.5 stabilna, dzięki czemu możesz łatwo zaktualizować do najnowszej wersji z Google Play. Powinieneś otrzymać aktualizację w dowolnym momencie, chociaż jeśli nie, zawsze możesz pobrać APK z zaufanych stron, takich jak APKMirror.

Google zaczęło aktualizować przeprojektowanie Coolwalk, począwszy od wydania wersji beta Androida Auto 8.5 i na razie wdrożenie pozostaje ograniczone, coś, co pozostaje dokładnie takie samo w tej stabilnej wersji. Wersja stabilna, która, nawiasem mówiąc, jest bardziej nowoczesna niż ostatnia beta, więc można ją zainstalować na niej.

Przeczytaj także: Problemy z Androidem Auto i jak je naprawić

Jako stabilna wersja, ta wersja prawdopodobnie będzie zawierała wewnętrzne zmiany stabilności i poprawki, ale bez widocznych wiadomości. Wiemy już, że Android Auto jest aktualizowany non stop i rzadko znajdziemy zmiany.

Na razie instalacja tej stabilnej wersji nie wydaje się mieć żadnego wpływu na to, czy będziesz mieć Coolwalk, chociaż może. Byłaby to dobra okazja, by Google zaczął ją masowo aktywować.. W końcu aktywacje zaczęły się od Androida Auto 8.5 beta, najpierw w tych, które są częścią programu beta. Normalną rzeczą byłoby to, że teraz reszta użytkowników kontynuuje.

Jako użytkownik jedyne, co możesz zrobić, to aktualizować Android Auto do uzyskać dostęp do wszystkich wiadomości, zanim ktokolwiek inny, gdy tylko zostaną aktywowane przez serwer, a także ewentualne poprawki błędów, które zawsze są mile widziane. Jak wspomnieliśmy wcześniej, będąc stabilną wersją, aktualizacja pojawi się w pewnym momencie w Google Play (jeśli nie została jeszcze zaktualizowana).

Android Auto

Źródło

Pobierz i przetestuj Androida x86 na PC

Projekt Android na PC lub lepiej znany jako Android x86 jest u szczytu rozwoju i już mamy wersję Android 2 KitKat RC4.4 aby móc je przetestować, a nawet zainstalować na naszych laptopach.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa system operacyjny Google, stworzony w zasadzie dla urządzeń mobilnych, takich jak smartfony lub tablety, nie przegap tego artykułu, ponieważ udostępnimy Ci linki do jego oficjalnego pobrania, a także wszystkie narzędzia potrzebne do utworzenia rozruchowego dysku USB z którego przeprowadzić instalację lub testy przy użyciu wersji lub trybu Live CD.

Jak mogę przetestować plik .iso systemu Android x86 na moim laptopie?

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest przejście oficjalna strona pobierania systemu Android x86 i pobierz wersję, która najbardziej nas interesuje według naszego laptopa. Wybrałem najnowszy RC2 Androida 4.4 KitKat, który możesz pobrać z tego samego linkuChociaż jeśli potrzebujesz specjalnej wersji bardziej zgodnej z modelem komputera,Możesz go wyszukać na tej oficjalnej stronie.

Po pobraniu wybranej wersji musimy utwórz rozruchową płytę CD lub rozruchową pamięć USB z którego uruchomić system operacyjny w trybie Live, aby móc przeprowadzić odpowiednie testy, aby sprawdzić, czy w końcu przekonuje nas i instalujemy, czy wręcz przeciwnie, nie przekonuje i zadowalamy się testami jako sesją na żywo .

Jak utworzyć bootowalną płytę CD lub USB, aby przetestować system Android x86?

Aby wypalić system operacyjny na płycie CD lub bootowalnym USB, będziemy musieli pobrać niektóre z bezpłatnych narzędzi, które mamy dostępne w sieci, dostępnych jest kilka narzędzi, takich jak Yumi, „Uruchamianie sieci”, Płyta CD z Linuksem na żywo lub inne bardzo podobne, chociaż w tym artykule zdecydujemy się na Unetbootin, który jest wieloplatformowy i jeden z najłatwiejszych w użyciu.

Po pobraniu Androida x86 ISO, pobraliśmy Unetbootin z jego oficjalnej strony zgodnie z naszym systemem operacyjnym, uruchamiamy go i postępujemy zgodnie z instrukcjami w tym poście, w którym wyjaśniam jak stworzyć bootowalny system Ubuntu USB. Jedyne, co będziemy musieli zmienić w procesie wypalania USB, jest logiczne wybierz android x86 iso zamiast Ubuntu iso, w przeciwnym razie proces nagrywania lub nagrywania jest taki sam.

Kiedy już będziemy mieć USB lub bootowalną płytę CD, będziemy musieli tylko to zrobić Zrestartuj swój komputer w którym chcemy przetestować ISO systemu Android x86 i przekazać naszemu komputerowi plik ustawienia biosŻe uruchom ponownie z USB lub startowej płyty CD.

Na pierwszym ekranie instalatora będziemy musieli tylko wybrać opcję przetestuj system Android x86 bez instalowania jak widać na poniższym zrzucie ekranu.

Po zakończeniu automatycznego instalatora będzie wyglądał jak klasyczny Ekran pierwszej konfiguracji Androida gdzie będziemy mogli idealnie współdziałać, aby wybrać parametry takie jak Wi-Fi czy sieć przewodowa, z którą będziemy się łączyć, aby mieć połączenie z Internetem.

Jarosław Kułak
Jarosław Kułak

Leave a Comment