Aplikacje mobilne APP rozprzestrzeniają się. Wiele osób z zadowoleniem przyjmuje odpowiedni rozwój i aplikację. Jednak rozwój aplikacji mobilnych APP wymaga również narzędzi programistycznych. Poniżej znajduje się 5 narzędzi do tworzenia aplikacji w stylu głupców skompilowanych dla każdego. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże każdemu w pracy.

1. Narzędzia do tworzenia aplikacji, prasa aplikacji

Pierwszym z nich jest narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych. Przyjmuje technologię internetową. To jest prasa aplikacji. Możesz korzystać z narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych bez znajomości technologii kodowania. App Press można używać na iPhonie, iPadzie i Androidzie. App Press wykorzystuje warstwy aplikacji zasobów wirtualnych do planowania ekranu. Ma na celu osiągnięcie efektów podobnych do Photoshopa. Bądź wygodny dla projektantów. Sprawia, że ​​tworzenie aplikacji jest prostsze i szybsze.

2. Narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnej, Apepery

Apepery to także narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych. Nie trzeba go programować. Apepery to narzędzie do tworzenia aplikacji oparte na technologii chmury. Apepery wspiera rozwój i produkcję aplikacji na niektóre platformy. Android, Apple i WinPhone. Ponadto Apepery zawiera w swoich komponentach programistycznych Apache Cordova (podstawowy silnik platformy Open Source Phone GAP).

3. Narzędzia do tworzenia aplikacji, GoodBarber

Wspomniane dalej narzędzie do tworzenia oprogramowania mobilnego jest przeznaczone tylko dla systemów Android i Apple. Ma ładną nazwę o nazwie GoodBarber. Aplikacja GoodBarber ma dwie główne cechy. Jednym z nich jest umożliwienie użytkownikom kontrolowania każdego szczegółu osobistej aplikacji. Możesz to zrobić bez modyfikowania żadnego kodu. Kolejną funkcją są szablony programistyczne. Nowi użytkownicy mogą wybrać dziewięć szablonów. Są to wysokiej jakości i wspaniałe szablony do projektowania i tworzenia aplikacji.

4. Narzędzie do tworzenia aplikacji, Appmachine

Appmachine to łatwe w użyciu narzędzie programistyczne. Może projektować i tworzyć profesjonalne aplikacje natywne na iOS i Androida. Musisz tylko wiedzieć, jak przeciągać i upuszczać interfejs. Możesz zintegrować różne moduły budynku, aby wyświetlić swoją aplikację. Użytkownicy mogą łączyć je ze swoim Facebookiem, Twitterem lub App Store.

5. Oprogramowanie do tworzenia aplikacji na telefony komórkowe, IBuildApp

To narzędzie jest aplikacją programistyczną opartą na technologii internetowej. To jest iBuildApp. To narzędzie do produkcji aplikacji mobilnych obsługuje system Android Apple. Obsługuje również system iPad. IBuildApp zapewnia wiele typów szablonów tworzenia aplikacji dla wielu użytkowników. Użytkownicy mogą tworzyć własne oprogramowanie w ciągu 5 minut lub w podobny sposób.

Powyższe pięć głupich narzędzi do tworzenia aplikacji jest prostych. Są łatwe w użyciu i obsłudze. Nawet początkujący APP w krótkim czasie. Mogą nie wiedzieć o programowaniu. Jest bardzo odpowiedni dla początkujących. Może jesteś zainteresowany tym obszarem. Możesz wypróbować powyższe narzędzia programistyczne.

Tags:
Jarosław Kułak
Jarosław Kułak

Leave a Comment